Lamacentrum Hády

Infocentrum ČSOP

Lamacentrum Hády získalo v roce 2013 nově statut ekocentra a infocentra ČSOP. Co to znamená? Jako ekocentrum můžeme dále rozvíjet nabídku našich programů a akcí pro veřejnost zaměřených na poznávání přírody kolem nás. V našich otevíracích hodinách nás můžete navštívit a dozvědět se také něco o činnosti ČSOP, jeho programech a aktivitách.

Návštěvníkům je k dispozici pestrá škála tiskových materiálů jak o ČSOP, tak o vzácné hádecké přírodě i o dalších zajímavých přírodních lokalitách a projektech na jejich ochranu či zvelebení. Můžete se na nás také obracet s otázkami týkajícími se problematiky životního prostředí, přírody a její ochrany atd.

O Hádech a přírodě Brněnska byla sestavena a publikována řada knih, brožur a dalších materiálů. Jedním z nich je i publikace

Tichý L. & Štefka L. (eds.), 2000. Hády u Brna. Živá a neživá příroda, historie,
současnost a snad také budoucnost jednoho z nejzajímavějších míst brněnského okolí.

Tu si můžete volně stáhnout a přečíst právě zde.

Pokud máte nějakou informaci nebo dotaz k přírodě Brněnska nebo Hádů, můžete se na nás obrátit také přes tento kontaktní formulář. Budeme také rádi, když nám napíšete, pokud si na Hádech všimnete odpadků nebo zničeného majetku, kvůli kterému hrozí poškozování přírody. I když sami tuto kontrolu provádíme, nejsme schopni zachytit všechno sami a jakákoli pomoc je vítána:

Tyto webové stránky jsou sponzorovány serverem WebSnadno.cz.

TOPlist